Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Inwestycje w gminie

Na wniosek  mieszkańców  poprawiliśmy stan techniczny  drogi dojazdowej na ul. Brzegowej w Laskowie oraz  stan techniczny zatoki autobusowej w Józefowicach

Droga Laskowo ul. Brzegowa Do tej pory droga dojazdowa  do posesji była niemal nieprzejezdna. Głębokie koleiny  oraz  zalegający piasek powodowały , że śmieciarka nie była w stanie dojechać do posesji. Odcinek ok. 50 m został  utwardzony gruzem betonowym, droga została wyprofilowana i zagęszczona.

 

Zatoka autobusowa Józefowice Piaszczyste  podłoże  oraz zawracające  autobusy szkolne spowodowały  , że  stan techniczny  się pogorszył . Przy drodze asfaltowej powstały koleiny i nierówności. Po każdym deszczu  stały  duże kałuże wody.   Dlatego cała zatoka została utwardzona  gruzem betonowym, wyprofilowana i zagęszczona.

  • Kliknięć: 203