Ułatwienia dostępu

Przejdź do głównej treści

Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko-Orlik 2012” przy ul. 19 Stycznia w Szamocinie.

W dniu 31 października wykonano zadanie pn.: Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko-Orlik 2012” przy ul. 19 Stycznia w Szamocinie.

Zadanie polegało na modernizacji i remoncie kompleksu sportowego wraz z budynkiem sanitarno-szatniowym i infrastrukturą towarzyszącą. Zakres modernizacji dotyczył wymiany uszkodzonych siatek piłkochwytów, naprawy łączeń i mocowania sztucznej trawy na boisku piłki nożnej, naprawy mocowania siatki bocznej do linki stalowej w ogrodzeniach, przeniesienie istniejącej furtki w ogrodzeniu boiska do piłki ręcznej ze względu na kolizję i bezpieczeństwo, uzupełnienie siatki w ogrodzeniu po przeniesionej furtce, zamontowanie nowych siatek do bramek, montaż koszy do koszykówki, naprawy ubytków w nawierzchni poliuretanowej w miejscu mocowania słupków na płycie boiska oraz malowanie linii na boisku do piłki ręcznej/koszykówki/tenisa/siatkówki, naprawy murka betonowego i malowanie bramy wejściowej na boisko do piłki ręcznej. Ponadto wymienione zostały 23 lampy na energooszczędne LED na słupach o wysokości ok. 10 m, zamontowano na nich 4 kamery i 1 kamerę skierowaną na budynek sanitarno-szatniowym. Z kolei remont budynku sanitarno - szatniowego polegał na montażu nowych drzwi zewnętrznych, ułożeniu nowego pokrycia dachowego ze względu na stan techniczny, montażu nowego orynnowania, montażu nowej okładziny elewacyjnej i nowych kratek wentylacyjnych, położeniu żywicy na cokole, malowaniu barierki oraz montażu nowych lamp LED z czujnikiem ruchu.

Roboty wykonała firma TERMO-INVEST Krzysztof Danielewicz, ul. Rzemieślnicza 8, 64-830 Margonin za kwotę 214 740,88 zł.

Zadanie dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki w ramach Programu modernizacji kompleksów sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012” – Edycja 2024 w kwocie 104 100,00 zł.

  • Kliknięć: 366