Ułatwienia dostępu

Skip to main content

W związku z otrzymaniem dofinansowania w wysokości 21.486.256,10 zł dla Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka  „7 RYB” w skład którego wchodzi także Gmina Skoki zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjno-promocyjnym, które odbędzie się w dniu 28.02.2011 r.

Swoją obecność na spotkaniu proszę potwierdzić do dnia 20 lutego pod numerem tel. 61 8925 820 u pani Karoliny Stefaniak, bądź pod numerem sekretariatu Urzędu 61 8925 800 i pozostawienie zwrotnego numeru telefonicznego. Przypominamy, iż Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „7 RYB” zostało utworzone w 2009 roku, w jego skład wchodzą gminy: Oborniki, Rogoźno, Skoki, Wągrowiec, Margonin, Szamocin oraz Wyrzysk.


Uzyskanie dofinansowania Lokalnej Strategii Rozwoju Obszarów Rybackich pozwoli dofinansować projekty mające na celu podniesienie atrakcyjności turystycznej i gospodarczej obszarów zależnych od rybactwa. Przyczynią się one do rozwoju sektora usług, dywersyfikacji dochodów oraz zatrudnienia rybaków i hodowców ryb. Służyć będą całym obszarom i ich mieszkańcom. Projekt nie jest skierowany tylko dla sektora rybackiego, ale dla wszystkich podmiotów gospodarczych z terenu działania LGR „7 RYB” min związanych np. z gastronomią czy turystyką. Dlatego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu.> W celu aktualizacji potrzeb gmin jak i podmiotów zlokalizowanych na obszarze LGR „7 Ryb” w zakresie aplikacji o środki w ramach PO RYBY, przedstawiamy Państwu Ankietę Pobierz ----> (DOC) (PDF) , której wypełnienie posłuży sprawnemu planowaniu pracy Stowarzyszeni. Wypełnione ankiety prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 28.02.2011 roku.Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

>

  • Utworzono .
  • Kliknięć: 6171