Koncert „Operetka na wesoło” w hali „Nowa Concordia”

Chcąc zrobić przyjemność publiczności sztuki operetkowej, przygotowaliśmy koncert  w którym wiążemy świat operetki ze współczesną piosenką. Mieszanka ta stworzyła feerię żartów muzycznych, słownych i sytuacyjnych, co oprócz świetnej zabawy pokazuje, że muzyka klasyczna nie jest taka „straszna”, jak potocznie się o niej myśli. Koncert "Operetka na wesoło” była zabawna i skierowana do bardzo szerokiego grona melomanów w każdym wieku i o różnych upodobaniach muzycznych, zarówno dla miłośników  operetki jak i fanów Elvisa Presleya. W koncercie wystąpili niezwykle utalentowani artyści, obdarzeni wspaniałymi głosami i umiejętnościami aktorskimi tj., pani Karolina Garlińska oraz panowie Tomasz Raczkiewicz, Wiesław Paprzycki i Jarosław Patycki. Uczta muzyczna przygotowana przez Szamociński Ośrodek Kultury, Burmistrza Miasta i Gminy Szamocin, Księdza Proboszcza Parafii Szamocin w dniu 30 stycznia 2022 roku w hali widowiskowo-sportowej „Nowa Concordia” dla mieszkańców z okazji 102 rocznicy powrotu Szamocina do macierzy. Dziękujemy wszystkim za obecność w tych trudnych czasach dla nas wszystkich.