Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”- eliminacje gminne dla wszystkich jednostek w gminie Szamocin odbyły się w świetlicy strażackiej OSP Lipia Góra   02.04.2023r. W jury zasiadali przewodniczący  Michał Stelter – prezes Zarządu Powiatowego Z OSP RP w Chodzieży, sekretarz Ewa Burzyńska i członkowie: Remigiusz Kobus, Wojciech Kemnitz, Eugeniusz Knach , Marek Sobkowiak, Bartosz Goliński. Zgłosiło się 13 chętnych: 

3 w grupie  pierwszej , 4 w grupie drugiej, 6 w grupie trzeciej  z jednostek Laskowo, Szamocin, Lipa-Nowy Dwór i Lipia Góra.  Testy z pytaniami przygotował i eliminacje przeprowadził  pan Bartosz Goliński , referent do spraw p.poż. w Gminie Szamocin. Oto laureaci poszczególnych grup:

I grupa /szkoły podstawowe/

I miejsce   Wojciech Matkowski – OSP Lipa –Nowy Dwór

II miejsce   Dobrawa Matkowska  -OSP Lipa –Nowy Dwór

III miejsce  Pola Matkowska -OSP Lipa –Nowy Dwór

II grupa / szkoły podstawowe/

I miejsce  Gracjan Adamski  – OSP Laskowo

II miejsce  Bartosz Silski - OSP Lipia Góra

III miejsce  Krzysztof Zuba –OSP Lipa- Nowy Dwór

III grupa /ponadpodstawowe/

I miejsce – Alan Dudek- OSP Szamocin

II miejsce Gabriel Silski -OSP Lipia Góra

III miejsce  Edyta Kuzanowska - OSP Lipa- Nowy Dwór

Nagrody rzeczowe ufundował Zarząd Gminny Z OSP RP w Szamocinie, Gmina Szamocin i sponsor prywatny.

Laureaci I i II miejsc będą reprezentowały swoje jednostki i Gminę  na eliminacjach powiatowych , które odbędą się 22.04.2023r. w OSP Szamocin

 

                                                                                Ewa Burzyńska/Lipia Góra, dnia 02.04.2023 r.

  • Utworzono .
  • Kliknięć: 294