Ułatwienia dostępu

Skip to main content

GMINNY PUNKT
KONSULTACYJNO – INFORMACYJNY PROGRAMU
„CZYSTE POWIETRZE”

Dostępny dla mieszkańców Miasta i Gminy Szamocin w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Szamocin, czynny we wtorki od godz. 10:00 do 15:00 oraz w czwartki od godz. 10:00 do 15:00. Tel. 694 476 819, Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie na wymianę źródła ciepła i termomodernizację domu.

Celem Programu Priorytetowego Czyste Powietrze jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Więcej informacji o Programie na stronie https://www.czystepowietrze.gov.pl/

Liczba złożonych Wniosków o dofinansowanie na terenie Gminy Szamocin 143 szt.

Liczba zrealizowanych przedsięwzięć na terenie Gminy Szamocin 85 szt.

Sumaryczna kwota wypłaconych dotacji 1. 053 252,40 zł

  • Utworzono .
  • Kliknięć: 1681