Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Plac zabaw NIVEA już działą !!!

Dobiegły końca prace związane z budową placu zabaw ufundowanego przez firmę NIVEA Polska Sp. z o.o. w r amach ogólnopolskiej akcji zorganizowanej w związku ze 100-leciem tej marki. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu społeczeństwa przez pięć miesięcy intensywnego głosowania, zgłoszona przez Gminę Szamocin lokalizacja znalazła się w IV etapie konkursu na 6 miejscu zdobywając łącznie 116 597 głosów.

Wykonawcą jest firma Inter-FLORA Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu posiadająca długoletnie doświadczenie w budowie placów zabaw w całej Polsce oraz certyfikaty zgodności i bezpieczeństwa. Place budowano w oparciu o obowiązujące normy budowlane i najwyższe standardy, w trosce o zapewnienie bezwzględnego bezpieczeństwa.

Plac zabaw na ul. Górnej to idealne miejsce spotkań rodzinnych. Przeznaczony dla dzieci w różnym wieku daje możliwość właściwej aktywności fizycznej, która jest tak ważna, a tym samym jest formą atrakcyjnego i miłego spędzania czasu przez najmłodszych mieszkańców miasta.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO WYGRANEJ!