Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs „Moja miejscowość roku 2030”

Celem Konkursu jest pobudzenie kreatywności młodych Wielkopolan oraz poczucia ich tożsamości z miejscem i środowiskiem, w którym żyją, poprzez zaprezentowanie ich wyobrażeń i wizji swojej miejscowości w roku 2030. Konkurs inspirowany jest prowadzonym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego procesem wdrażania Scenariusza Dynamicznego Rozwoju Foresightu dla Wielkopolski. Ponadto stanowi wydarzenie towarzyszące Światowym Dniom Innowacji.

W Konkursie „Moja miejscowość w roku 2030” prace plastyczne mogą zgłaszać szkoły podstawowe, położone w miejscowościach, których liczba mieszkańców jest mniejsza niż 10 tysięcy.

Prace plastyczne powinny być wykonane w technice kolażu i składać się z 4 osobnych arkuszy, każdy o formacie A3, które będą interpretacją tematów:
a. przestrzeń (ulice, domy, ogrody, komunikacja itp.),
b. praca (zawody, miejsca pracy, narzędzia, maszyny itp.),
c. zabawa (miejsca wypoczynku, zabawki, place zabaw, rozrywki),
d. ludzie (mieszkańcy, inne narodowości, młodzi, starzy, relacje między nimi).

Warunkiem udziału w Konkursie jest wypełnienie Karty uczestnictwa i przesłanie jej wraz z pracami drogą pocztową do 17 września 2012r. na adres Realizatora Konkursu.

Szczegółowych informacji o Konkursie udziela Departament Gospodarki, Oddział Innowacyjnej Gospodarki (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Regulamin.pdf

Karta zgłoszenia.doc