Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia ścieżki dydaktycznej „Wodny Świat” w Wyrzysku i „Segreguję, bo wiem” w Toniszewie.

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „7 Ryb” uzyskało dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu na realizację dwóch ścieżek dydaktycznych w ramach przedsięwzięcia pn.:„Edukacja ekologiczna na obszarze działania Stowarzyszenia LGR 7 Ryb poprzez tworzenie dwóch ścieżek dydaktycznych na terenie Gminy Wągrowiec i Gminy Wyrzysk”.

W ramach zadania wykonane zostały dwie ścieżki dydaktyczne: ścieżka dydaktyczna „Wodny Świat oraz ścieżka dydaktyczna „Segreguję, bo wiem”.

Szczegóły dotyczące ścieżek znajdują się w poniższym linku: