SZAMOCINSKIE DNI MUZYKI

Karolina Leśna – vocal

Bartek Wanecki – gitara akustyczna

Michał Dudek - cajon

Zespół Free Angels powstał latem 2010 roku. Grupę tworzą trzy dziewczyny pochodzące z jednego miasta – Szamocin w Wielkopolsce. Po raz pierwszy stanęły razem na scenie biorąc udział w projekcie z grupą „Wniebowzięci”; miały wówczas nie lada wyzwanie - stawić czoła utworom wielkiego artysty Czesława Niemena.  W międzyczasie każda z nich zaczęła współpracę z innymi zespołami. Siostry Zielińskie pokazały się na wielkiej scenie śpiewając w chórkach znanej belgijskiej wokalistki Katerine. Miało to miejsce m.in. w Bydgoszczy podczas koncertu „Hity na czasie" radia Eska. Natomiast Karolina koncertowała wówczas z grupą „Nasty Ladies", która zdobyła uznanie jurorów programu „Mam Talent" wchodząc do półfinału pierwszej edycji. Jednak po paru latach drogi dziewczyn zeszły się ponownie i wspólnie stworzyły nowy projekt o nazwie Free Angels. Repertuar, który wykonują jest bardzo różny, aczkolwiek zachowany w klimacie soulowym i popowym i są to głównie covery znanych artystów takich jak: Alicia Keys, Sade czy Adele. Dziewczyny współpracują obecnie z gitarzystą Bartkiem Waneckim oraz perkusistą Michałem Dudek i skupiają się głównie na koncertach akustycznych.

KONCERT   IRA

Jeden z najbardziej znanych polskich zespołów rokowych. Założony w 1987r w Radomiu. Rok po założeniu zadebiutowali na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pierwsza płyta zespołu ukazała się na rynku muzycznym w 1989r. Ich ostatnia płyta pt. „My” uzyskała status „Złotej Płyty”. Największymi przebojami tego zespołu są między innymi: „Nie daj mi odejść”, „Ona jest ze snu”, „Wybacz”, „Powtarzaj to”

Kalwi&Remi

Duet powstał w drugiej połowie 2003 w Poznaniu. Pod koniec roku powstał pierwszy utwór duetu, „Explosion”. 27 lipca 2004 duet wystąpił jako support przed DJ-em Tiësto. Ich debiutancki album, zatytułowany Kalwi & Remi in the Mix Vol. 1, ukazał się w 2005. Przez ponad dwa lata muzycy koncertowali w klubach na całym świecie. Hitami zespołu są utwory: „Kiss”, „Girls”, „Explosion”