Ułatwienia dostępu

Przejdź do głównej treści

Projekt kryteriów wyboru operacji wraz z uzasadnieniem - 7RYB.

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka (LGR) „7 Ryb” informuje, że zgodnie z procedurą ustalania niebudzących wątpliwości interpretacyjnych kryteriów wyboru operacji, stosowanych w ramach wdrażania lokalnej strategii rozwoju przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka, udostępnia do konsultacji projekt kryteriów wyboru operacji wraz z uzasadnieniem.

Zgodnie z ww. procedurą, projekt kryteriów zostanie:
- opublikowany przez Biuro projektu kryteriów na stronie internetowej RLGD oraz mediach społecznościowych facebook wraz z podaniem informacji na temat formy i terminu przyjmowania ewentualnych uwag co do ich treści, przy czym termin ten nie powinien być krótszy niż 14 dni;
- przekazany gminom członkowskim stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „7 Ryb”, które zamieszczają projekt kryteriów co najmniej na stronie internetowej gminy,
- przekazany członkom stowarzyszenia za pomocą dostępnych adresów e:mail.

Jednocześnie informujemy o możliwości zgłaszania uwag do załączonych dokumentów tj. ustalenia kryteriów wyboru operacji w terminie do dnia 6 października 2025 r.

Uwagi można składać na dołączonym formularzu - Karta Uwag, drogą elektroniczną na adres e-mail Stowarzyszenia LGR „7 Ryb”: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. lub wypełnić ankietę https://www.survio.com/survey/d/K7Q5Q6I3H9I8R5U1I

Uchwalenie kryteriów wyboru operacji jest konieczne i niezbędne w związku planowaną realizacją operacji w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „7 Ryb”.

#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie #FunduszeEuropejskiedlaRybactwa #rybactwo #EFMRA #FER

Do pobrania : 

Karta uwag.docx

Karta uwag.pdf

Kryteria wyboru operacji projekty miekkie.pdf

Kryteria wyboru operacji projkety inwestycyjne.pdf

 

  • Kliknięć: 823