Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Ja, uczennica II kl. Gimnazjum w imieniu swoim oraz gimnazjalistów tejże szkoły, chciałabym poprosić Pana Burmistrza, aby nam zezwolił skończyć naukę w tejże szkole. Tutaj nas mamy przyprowadziły za rękę do pierwszej klasy i tu skończyliśmy podstawówkę. Tutaj też rozpoczęliśmy gimnazjum i tutaj jest naszym marzeniem ją ukończyć.

 

Uwielbiamy ten gmach, choć zębem czasu nadgryziony, świetnie wyposażony w nowoczesną salę gimnastyczną oraz komputerową. Tutaj nauczyciele przypominają nam rodzinę, tu znamy każdy kąt, każdy kamyk na boisku .To właśnie ta szkoła spełnia nasze oczekiwania i wymogi. Tu jest wspaniałe środowisko i znamy się wszyscy.

Jesteśmy z sobą zżyci i chcielibyśmy aby to tak już zostało, za Pana pomocą. Do tejże szkoły chodzi nasze młodsze rodzeństwo, nie tylko nauczyciele mają nadzór nad nimi, ale także my, jako najbliższa rodzina, temu tu  tak chętnie wszyscy chodzimy. Proszę nas nie rozbijać, zezwolić nam się tu uczyć, nie chcemy porzucać  tej szkoły. Mówi się, że nie przesadza się starych drzew, proszę nas zrozumieć. Dzieci też mają swoje prawo, wystarczy się tylko do niego przychylić. Ta szkoła nas ukształciła, nie wyrzucajcie nas z jej gniazda. Chcielibyśmy się w tejże szkole skupić na przygotowaniu do egzaminów gimnazjalnych, a nie stresować się nowym środowiskiem szkolnym w nowej szkole w Szamocinie.

Uczniowie gimnazjum w Lipiej Górze

  • Utworzono .
  • Kliknięć: 3173