Ułatwienia dostępu

Skip to main content

ŚWIADCZENIA RODZINNE

nowy okres zasiłkowy 2013/2014

Burmistrz Miasta i Gminy Szamocin informuje, że od dnia 01.11.2013r. rozpoczyna się nowy okres zasiłkowy 2013/2014 Wnioski w sprawie ustalenia prawa do świadczeń rodzinnych na nowy okres zasiłkowy 2013/2014 przyjmowane będą od 2 września 2013r. w pokoju nr 5 Urzędu Miasta i Gminy w Szamocinie.  W przypadku gdy osoba ubiegająca się o świadczenia rodzinne na nowy okres zasiłkowy złoży wniosek wraz z dokumentami do dnia 30 września, Ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych oraz wypłata świadczeń przysługujących za miesiąc listopad następuje do dnia 30 listopada. W przypadku gdy osoba ubiegająca się o świadczenia rodzinne na nowy okres zasiłkowy złoży wniosek wraz z dokumentami w okresie od dnia 1 października do dnia 30 listopada, ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych oraz wypłata świadczeń przysługujących za miesiąc listopad następuje do dnia 31 grudnia.

10 września 2013r. mija termin dostarczania zaświadczeń potwierdzających uczęszczanie dzieci do szkół ponadgimnazjalnych . Niespełnienie tego warunku skutkować będzie uchyleniem prawa do świadczeń rodzinnych uzależnionych od kontynuowania nauki w szkole.

  • Utworzono .
  • Kliknięć: 4526