Ogłoszenie

Burmistrz Miasta i Gminy Szamocin ogłasza konkurs na najlepsze grafiti , które pojawią się na wybranych betonowych wiatach przystankowych p.n. „Przystanek z moich marzeń” .

Celem konkursu jest  promocja sztuki a nie wandalizmu oraz uatrakcyjnienie wyglądu przystanków i rozpowszechnianie idei dbałości o estetykę miasta i gminy.

Zasady konkursu :

1. projekt grafiki powinien być zamieszczony na papierze A4 (w poziomie)
  2. praca powinna być opisana na odwrocie drukowanymi literami (imię i nazwisko uczestnika , telefon kontaktowy, adres e-mailowy)
  3. w konkursie mogą być składane te projekty, które nie były przedmiotem zgłoszenia w innych konkursach
  4. uczestnicy konkursu składają oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora, w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U.z 2015 r., poz.2135 ze zm.) , w celach prowadzenia konkursu, wyłonienia laureatów i przyznania nagród
  5. nagrodą w konkursie jest wykonanie grafiti na wybranych wiatach przystankowych w ustalonym z organizatorem terminie
  6. organizator zapewnia autorom zwycięskich projektów materiały niezbędne do wykonania (namalowania) grafitti.

Na prace konkursowe czekamy do 31 marca 2017 r. Należy je składać w Sekretariacie UMIG Szamocin.

Karta zgłoszeniowa, regulamin i wymagane oświadczenie są do pobrania również w Sekretariacie UMIG Szamocin tel.67/28-48-003 .

„Przystanek z moich marzeń”

1. Konkurs  „Przystanek z moich marzeń” jest pomysłem Burmistrza Miasta i Gminy Szamocin .
  2. Celem konkursu jest promocja sztuki a nie wandalizmu oraz uatrakcyjnianie wyglądu przystanków i rozpowszechnianie idei dbałości o estetykę miasta i gminy.

Zamiarem edukacyjnym natomiast poszanowanie dla pracy i ograniczenie wandalizmu (niszczenia i dewastowania przystanków) .

1. Do konkursu wytypowano następujące przystanki :

- w Atanazynie

- w Nadolniku (2 szt.)

- w Strzelczykach

- w Sokolcu

- w Szamotach

- w Heliodorowie

4.  Każdy uczestnik otrzyma do zaprojektowania wyznaczony przystanek .

5. Projekt należy wykonać na papierze o formacie A3 dowolna technika – kredki farby itp.

5. Tematem projektu winny być widoki i obiekty znajdujące się w okolicy  lub tematy z historii miasta i gminy Szamocin.

6. Zabrania się umieszczania jakichkolwiek haseł i treści obraźliwych, wulgarnych czy naruszających czyjekolwiek dobra osobiste i godność.

7.  Projekty mogą być wykonane techniką dowolną  na papierze A4.

8. Organizator zapewnia autorom zwycięskich projektów materiały niezbędne do wykonania (namalowania) grafitti,

• Kliknięć: 2020